Atribuită
Cumpărare directă
Servicii proiectare sistem de supraveghere video pentru sediul primariei SF. Gheorghe ,in conformitate cu evaluarea de risc la securitatea fizica, precum si pentru supravegherea video stradala a localitatii.Sistemul de supraveghere video va fi alcatuit din min 20 - max 65 de camere video.Proiectul se va preda in termend de max. 20 zile lucratoare incepand cu data semnarii contractului
- Număr anunț
- DA28546438
- Autoritate contractantă
- Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
- Furnizor / câștigător
- DREAM VIDEO SYSTEMS S.R.L. (CUI 41471595)
- Cod CPV
- 79930000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.700 RON
- Valoare atribuită
- 6.700 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.