Atribuită Cumpărare directă

Teste rapide antigen SARS-COV-2, Rezultate rapide. Categorie: Alte dispozitive (toate dispozitivele, cu excepția anexei II și dispozitivele de autotestare) Comanda minima 200 bucati inf nr tel 0748215384

Număr anunț
DA28534959
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
BEBEPHARM SRL (CUI 30545492)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat