Atribuită Cumpărare directă

Achizitie piatra sparta (transportul acesteia precum si asternerea si compactarea pietrei sparte) pentru reparatii drumuri pietruite pe strazile orasului Tasnad si satele apartinatoare. cf draft contract propus de autoritatea contractanta

Număr anunț
DA28616864
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
GEO EXCAV CON S.R.L. (CUI 44161629)
Cod CPV
45233160-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.999 RON
Valoare atribuită
74.999 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.999 RON

din 74.999 RON estimat