Atribuită Cumpărare directă

Panou PVC cu usa H=3600 mm, L=3660 mm si ferestre PVC L=2340 mm, H=760 mm, in 3 canaturi. Conform schite atasate.

Număr anunț
DA28657794
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
ARITHERM PROFIL LINE SYSTEM S.R.L. (CUI 43777338)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.104 RON
Valoare atribuită
8.104 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.104 RON

din 8.104 RON estimat