Atribuită Cumpărare directă

termen de valabilitate

Număr anunț
DA28883689
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Leordeni (CUI 4469485)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33615000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.290 RON
Valoare atribuită
5.290 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.290 RON

din 5.290 RON estimat