Atribuită Cumpărare directă

VERORAB este indicat pentru prevenirea rabiei la copii, adolescenţi şi adulţi. Poate fi utilizat înainte sau după expunere la virusul rabic, ca vaccinare primară sau ca doză de rapel.

Număr anunț
DA28882055
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC RUPEA (CUI 4384516)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33651600-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.328 RON
Valoare atribuită
3.328 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.328 RON

din 3.328 RON estimat