Atribuită
Cumpărare directă
CLORURA DE SODIU 0.9% SOL PERF 500ML X 10FL STADA, 20 BUC., PIAFEN 500MG X 20CP ANTIBIOTICE, PIAFEN 500MG X 20CP ANTIBIOTICE (METAMIZOL+PITOFENONA), ALGOCALMIN 1G/2ML SOLUTIE INJECTABILA 5FI X 2ML ZENTIVA, ALGOCALMIN 500MG X 20TBL ZENTIVA, PARACETAMOL 500MG X 20CP ZENTIVA, DICARBOCALM X 30CP MAST ZENTIVA, DULCOLAX 5MG X 30DRJ (BISACODILUM), ADRENOSTAZIN 1.5MG/5ML X 5FI TERAPIA, ALGIFEN SOL.INJ. 5ML X 5FI , ANTINEVRALGIC P X 20CPR ZENTIVA, SAPROSAN 100MG X 10 DRJ SINTOFARM TINE LOC DE COMANDA FERMA!
- Număr anunț
- DA28791564
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASITENTA MEDICO-SOCIALA AGNITA (CUI 15959008)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33692500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.112 RON
- Valoare atribuită
- 1.112 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.