Atribuită
Cumpărare directă
S Trusa de perfuzat cu ac plastici BIOSAFE, 3 ace, picurator de forma cilindrica, dispozitiv de reglar... mai departeERINGA 5 ml, cu ac 22G x 1 1/2", BIOSAFE,de unica folosinta, 3 componente: corp, piston si ac, numa... mai departe ACE 21 G(0.8*40 mm) : SERINGA insulina 1 ml cu ac DETASABIL BIOSAFE,de unica folosinta, 3 componente: corp, piston si ac ... mai departe
- Număr anunț
- DA28702840
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
- Cod CPV
- 33141310-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.065 RON
- Valoare atribuită
- 1.065 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.