Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA: A11A01891 Cuvettes Segments Rack P400 (450 segment a 12 celule); Immuno I Control L/H; Immuno II Control L/H; CLEAN-CHEM 99 CP 4x99 ml; A11A01647 HDL CAL ABX PENTRA 2X1ML; A11A01954 CALCIUM AS CP ABX PENTRA; CREATININA 120 CP ABX PENTRA; TOTAL PROTEINA CP ABX PENTRA; UREA CP ABX PENTRA; ACID URIC CP ABX PENTRA; TRIGLICERIDE CP ABX PENTRA; MAGNEZIU RTU ABX PENTRA; CRP CP ABX PENTRA; GLUCOZA PAP CP ABX PENTRA; HDL DIRECT CP ABX PENTRA; CHOLESTEROL CP ABX PENTRA; A11A01900 FERITIN 2 PENTRA ABX; AST CP; ALT CP ABX PENTRA; A11A01626 ALP CP ABX PENTRA; A11A01628 Amylase CP; 10698915 HBA1C DCA DIAGNOSTIC CLAIM 10 teste / kit
- Număr anunț
- DA28853497
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.840 RON
- Valoare atribuită
- 12.840 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.