Atribuită Cumpărare directă

VACUETTE® TUBE 6 ml Z Serum Clot Activator13x100 red cap-black ring, transparent label, PREMIUM, VACUETTE® TUBE 6 ml Z Serum Clot Activator13x100 red cap-black ring, transparent label, PREMIUM, VACUETTE® QUICKSHIELD Complete PLUS 21G x 1 1/2" single-packed, sterile 0.80 x 38 mm

Număr anunț
DA28771633
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33141300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.420 RON
Valoare atribuită
5.420 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.420 RON

din 5.420 RON estimat