Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA. Cuvettes Segments Rack P400 (450 segment a 12 celule).Amylase CP ALP CP ABX PENTRA, ALT, AST,GGT CP, Total Bilirubin CP,HDL, Direct CP,GLUCOZA PAP CP,FIER CP, Magnesium RTU, ABX PENTRA,TRIGLICERIDE CP ABX PENTRA, ACID URIC CP ABX PENTRA, UREA CP ABX PENTRA, Creatinina 120 CP ABX PENTRA,CALCIUM AS CP ABX PENTRA
- Număr anunț
- DA28666654
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.769 RON
- Valoare atribuită
- 5.769 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.