Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spalat covoare

Număr anunț
DA34538955
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Reformat (CUI 13647875)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.426.948 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
22.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.426.948 RON