Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU MOTORINĂ, AER, PARTICULE, ULEI

Număr anunț
DA34533552
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.000.310 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
22.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.000.310 RON