Atribuită
Cumpărare directă
Catetere IV / Flexule / Branula / Branule cu valva 16G, 18G, 20G, 22G din PTFE, cu RX Fabricate din PTFE (poli-tetra-fluoro-etilen), unul dintre cele mai bio-compatibile materiale cunoscute la ora actuala. PTFE-ul are cel mai scazut coeficient de frecare si reduce astfel riscurile de blocare in peretii vasculari. Pachetizare: 100 bucati / cutie
- Număr anunț
- DA28683617
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33141300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.550 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.