Atribuită Cumpărare directă

Epson WF-100W Imprimanta Inkjet color, A4+, Wireless, Portabila Garantie 12 luni, include timbru verde

Număr anunț
DA28874008
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
30232150-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.826 RON
Valoare atribuită
1.826 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.826 RON

din 1.826 RON estimat