Atribuită
Cumpărare directă
Termometru profesional TRI-TEMP Măsurarea rapidă a temperaturii CORPULUI la o distanța de 3-5 cm de frunte, respectand standardul ASTM E1965-98. Controlul optim al infecțiilor (nu atinge pacientul) Masurare fiabila, precisa si stabila Ecran cu indicator de culoare VERDE: ≤37,3°C (99,1°F) Interval normal PORTOCALIU: 37,4–37,9°C(99,3-100,2°F) Febră ușoară ROȘU: >38°C(100,4°F) Febril Alarmă sonora dacă temperatura este >38°C(100,4°F) Se opreste automat dupa 30 de secunde dacă nu este utilizat Indicator baterie redusa Practic si usor de utilizat Termometrul poate fi curațat cu usurinta prin stergere cu agenti de curatare obisnuiti. Măsurarea temperaturii corporale intre 32°C – 42,9°C(89,6°F-109,2°F)
- Număr anunț
- DA28803081
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.040 RON
- Valoare atribuită
- 5.040 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.