Atribuită Cumpărare directă

Teste pt determinari D-Dimer compatibil cu analizorul Wondfo cut*25 teste Test rapid pentru determinarea cantitativa a markerului D-Dimer din sange integral sau plasma Volumul de proba necesar pentru masurarea a markerului D-Dimer din sange integral sa nu fie mai mare de 15µL Volumul de proba necesar pentru masurarea PCT din plasma sa nu fie mai mare de 10µL Timpul de testare pentru determinarea a markerului D-Dimer sa nu fie mai mare de 5 min Testele sa poata fi depozitate la temperatura camerei 4-30 C

Număr anunț
DA28756083
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat