Atribuită Cumpărare directă

1. Prednisona 5mg x 20 cpr - 10 cutii - 31.10.2023 2. Diazepam Desitin 5mg x 5 tuburi - 2 cutii - 31.10.2022 3. Diazepam Desitin sol rect 10mg/2,5 ml x 5 tuburi - 2 cutii - Valabilitate minim 6 luni de la livrare 4. Ospamox susp 125mg/5ml pulb pt susp orala x 60 ml - 50 flac - 31.10.2023 5. Ospamox susp 250mg/5ml pulb pt susp orala x 60 ml - 50 flac - 30.04.2023 6. Zyrtec sol orala 10mg/ml x 20ml - 10 flac - 31.05.2025 7. Lordestin 0,5mg/ml sol orala x 120 ml - 20 flac - Valabilitate minim 6 luni de la livrare 8. Fluimucil 100 mg gran pt sol orala x 30 plicuri - 10 cutii - 31.03.2024 9. Insuman rapid solostar 100 UI/ml x 3 ml 5 spr - 5 cutii - 31.01.2023

Număr anunț
DA28674603
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33675000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.316 RON
Valoare atribuită
1.316 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.316 RON

din 1.316 RON estimat