Atribuită Cumpărare directă

SERVICII -Telefonie si date fixe si telefonie si date mobile - abonament lunar , conf . ofertei transmise (32591/27.09.2021) si a cerintelor din caietul de sarcini .

Număr anunț
DA28885675
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.862 RON
Valoare atribuită
131.862 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131.862 RON

din 131.862 RON estimat