Atribuită Cumpărare directă

Servicii telecomunicatii - Solutii de voce mobila si internet conform ofertei primite. Gratuitate abonamente pana la efectuarea portarii 07.02.2022.

Număr anunț
DA28856906
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A ORASULUI TIRGU NEAMT (CUI 34777240)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.952 RON
Valoare atribuită
17.952 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.952 RON

din 17.952 RON estimat