Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: 1 numar cu: o Nelimitat minute in orice retea nationala si in roaming SEE o Nelimitat sms in orice retea nationala si in roaming SEE o NELIMITAT Internet 4G/4G+/ 5G trafic national fara nici un fel de restrictie + in roaming SEE o 1000 minute internationale UE Zona 1 o 250 unitati voce ROAMING in Zonele AB o 1700 MB unitati date (internet) ROAMING in Zonele AB 19 numere din cont, fiecare din ele: o Nelimitat minute in orice retea nationala si in roaming SEE o Nelimitat sms in orice retea nationala si in roaming SEE o 36 GB trafic date 4G (doar 6.12 GB disponibil in SEE) o 100 minute internationale UE Zona 1 Internet fix nelimitat router inclus 1 licenta Microsoft Office 365 Business Premium (cu descarcare, ultímele versiuni Office, max 5 useri) Kaspersky Internet Security – licenta antivirus 2 ani Televiziune World HD Pachet date mobile shared, 2 utilizatori + 1 buc Allview Viva H1003LTE PRO acordata cu reducere 100% (suplimentar fata de bugetul inclus); Cost abonament TOTAL = 197.4 euro/luna + tva mai putin
- Număr anunț
- DA28821466
- Autoritate contractantă
- COMUNA VOINEASA (CUI 2541690)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.795 RON
- Valoare atribuită
- 23.795 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.