Atribuită
Cumpărare directă
Abonament de telefonie mobila si fixa . Cursul de schimb valutar la care se va face facturarea este reprezentat de valoarea rezultata ca media cursurilor de vanzari EUR/RON publicate pe site-urile bancilor BRD, Banca Transilvania si ING Bank in ziua lucratoare anterioara zilei emiteriifacturii la ora 15:00”. Cursurile de vanzare ale bancilor mentionate se refera pentru BRD: “Schimb valutar in cont”, pentru Banca Transilvania: “Curs valutar Spot (in cont)” si pentru ING Bank: “Curs dedicat pentru tranzactii din HomeBank sau ATMING”. Orange Romania poate modifica lista bancilor selectate pentru calculul cursului valutar prin alegerea altor banci deimportanta sistemica, asa cum sunt indicate de catre BNR pe site-ul acesteia. Orice astfel de modificare se va face curespectarea prevederilor legale aplicabile conform ofertei
- Număr anunț
- DA28810017
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.012 RON
- Valoare atribuită
- 18.012 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.