Atribuită
Cumpărare directă
Cost lunar 400 euro + TVA pentru urmatoarele servicii: Valoare medie EUR/RON: 5.0198 RON 45 de numere de telefon cu urmatoarele beneficii: 1. Pentru 1 numar 2500 minute sau SMS internationale, valabile catre retele mobile din tari ale Spatiului Economic European si catre retele fixe si mobile din SUA, Canada si Israel, cu exceptia Estoniei, Letoniei, Lituaniei si a numerelor cu prefixele afisate in Brosura de tarife si servicii si pe www.orange.ro 1500 minute sau SMS internationale, valabile catre retele fixe si mobile reprezentand alte destinatii decat Spatiul Economic European, SUA si Canada, Israel sau numere cu prefixele afisate in Brosura de tarife si servicii si pe www.orange.ro Nelimitat minute sau SMS valabile atat catre retele fixe si mobile nationale si roaming SEE, cat si international catre retele fixe din tari ale Spatiului Economic European, cu exceptia Estoniei, Letoniei, Lituaniei si a numerelor cu prefixe afisate in Brosura de tarife si servicii si pe www.orange.ro Nelimitat minute si sms in reteaua Orange Nelimitat apeluri si SMS primite in roaming SEE Nelimitat trafic de internet national si in roaming in SEE la viteze 4G/3G+ de pana la 500/43,2 Mbps download si pana la 150/5,76 Mbps upload, in functie de capabilitatile telefonului folosit. Trafic valabil si in reteaua 5G impreuna cu un telefon compatibil. 750 unitati voce Roaming si 3900 unitati date roaming in Zonele A, B si C. 2. Pentru 2 numere 1000 minute sau SMS internationale, valabile catre
- Număr anunț
- DA28734894
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MAGHIAR DE STAT CLUJ-NAPOCA (CUI 4288411)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.031 RON
- Valoare atribuită
- 8.031 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.