Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate CAIET A4 100 FILE CU SPIRA HERLITZ, MATEMATICA 9484790 2 ELASTIC PENTRU BANI GRAND, 70G/PUNGA P04566 2 SCOTCH TRANSPARENT PAPYRUS 48MMX60M 02126698 6 LIPICI SOLID OPTIMA 40G OP-39000140 4 TUS STAMPILA ECADA 30ML 99030 2 FLUID CORECTOR 20ML DACO CF001 4 REZERVA CUB HARTIE ALBA 9x9 cm, 500 FILE P01421 4 AGRAFE BIROU METALICE, OFFICE PRODUCTS, 50MM, 100PCS/CUT OF-18085015-05 2 CAPSE NOKI NR. 24/6, 1000 BUC/CUT 6451 10 SET 4 TEXTMARKERE SCHNEIDER P00940 1 MARKER PERMANENT MILAN P05090 12 PLIC C5 ALB GUMAT 135202 P01623 200 ORDIN DE DEPLASARE (DELEGATIE) A5, 100 FILE/CARN P01667 2 SFOARA BUMBAC 100G/GHEM P01485 6 DISPOZITIE CATRE CASIERIE A6, 100 FILE/CARN P01607 2 MOUSE OPTIC A4TECH OP-720 USB 2 CREION MECANIC TIKKY ROTRING 0.7 P01147 7 DOSAR ALB CU SINA P01711 100 DOSAR CU SINA PLASTIC ECADA 58709 200 SUPORT DOSAR DIN CARTON MONTANA HERLITZ 10085074 15 ETICHETE 105x70MM, 8/COALA, OPTIMA 408105070 408105070 8
- Număr anunț
- DA28871476
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PRESTATII SOCIALE GIURGIU (CUI 24719446)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 478 RON
- Valoare atribuită
- 478 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.