Atribuită Cumpărare directă

BLOCK NOTES A6 CU SPIRA HERLITZ, 50 FILE P11365 10 PLIC C4 ALB SILICONIC 138303 P01626 50 PLIC C5 ALB SILICONIC 135303 P01629 50 PLIC C6 ALB SILICONIC P01981 100 PIX ECADA CU GEL TRILA 83403A 30 ROLLER UNI-BALL UB-205, 0.5 UB-205 10 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 80MM HERLITZ P05370 20 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 50MM HERLITZ P05371 20 POST-IT PLASTIC NEON 80408 20 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 50 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 100

Număr anunț
DA28813097
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536 RON
Valoare atribuită
536 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536 RON

din 536 RON estimat