Atribuită Cumpărare directă

Servicii de utilizare, asistenta tehnica si mentenanta sistem informatic Budget Manager si Salary Manager conform oferta nr. 20545 / 30.08.2021 . Achizitia serviciilor se face pentru perioada septembrie - decembrie 2021, cu posibilitatea de prelungire prin act aditional pana la aprobarea bugetului pe anul viitor, maxim 30aprilie 2022.

Număr anunț
DA28777620
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA VRANCEA (CUI 4410518)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat