Atribuită
Cumpărare directă
hartie igienică albă, pretăiată, laminată, cu tub interior, ideală pentru pentru uz casnic, hotelier, horeca și office; Caracteristici: 100% celuloză pura, 2 straturi;Lungimea rolei: 100 m;Lățime: 10 cm;Diametrul interior: 6 cm; hartie igienică pretăiată,3 straturi; COMPOZIȚIE: celuloză; CULOARE: alb; GREUTATE: 62.5 g/rolă; NR.FOI: 115 buc/rolă; faraș din plastic cu coadă metalică; DIMENSIUNE FARAȘ: 29*19 cm; ÎNĂLȚIME: 86 cm; GREUTATE: 208 g/set; COMPOZIȚIE: plastic; Praf de curatat cu parfum de lamaie si clor, ce reda stralucirea chiuvetelor, cazilor de baie, vaselor si obiectelor din ceramica, ambalat in flacon din plastic;CAPACITATE: 600 g/flacon;INGREDIENTE: <5% alchyl benzene sulfonate; <5% sodium dichloroisocyanurate dihydrate; >30% calcium carbonate, parfum; set pentru toaletă perie cu maner din plastic si suport;DIMENSIUNE SUPORT: 10*7 cm;DIMENSIUNE MANER: 36 cm;COMPOZIȚIE: plastic;Sapun solid ce protejeaza si curata prin actiunea sa eficienta, lasand pielea mai fina si mai catifelata 1/4 crema hidratanta si agenti delicati de curatare ajuta la pastrarea barierei naturale de protectie a pielii; saci menajeri negri; CAPACITATE: 35 litri; COMPOZIȚIE: HDPE; DIMENSIUNI: 50*70 cm; Odorizant pentru bazinul toaletei, curata, igienizeaza, parfumeaza si coloreaza apa in albastru, verde sau violet;Sortimente: albastru, verde,detergent lichid destinat curățării suprafețelor din lemn,ambalat în flacon din plastic cu capac; spray pentru curățarea și îngrijirea lemnului.
- Număr anunț
- DA28849020
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.489 RON
- Valoare atribuită
- 2.489 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.