Atribuită
Cumpărare directă
1 SOLUTIE SPRAY PENTRU CURATAT MOBILIER-SANO FURNITURE AEROSOL 300 ML FLAC 100 2 ROMCHIM-DETARTRANT LEMON/FLORAL-PROMAX*1 L LITRUL 100 3 SOLUTIE PENTRU GEAM CU PULVERIZATOR EASY CLEAN*750 ML, GREUTATE 833 G/FLACON FLAC 100 4 BONUX DETERGENT MANUAL PULBERE*400 G/PUNGA PUNGA 100 5 SET GALEATA DIN PLASTIC CU STORCATOR*10 L+MOP BUMBAC*250 G+COADA LEMN CU FILET*120 CM,670 G/SET SET 75 6 DON PEDRO-EL CAPITAN-HARTIE IGIENICĂ ALBA*3 STRATURI,DELIMITATA PRIN PERFORATII,115 FOI/ROLA,62 G/ROLA,12.65 M/ROLA*8 ROLE/SET ROLA 4000 7 MOP BUMBAC CU FIRE SPIRALATE*250 G BUC 100 8 SACI MENAJERI 35 L*50 BUC BEE SMART, COMPOZITIE HDPE, GROSIME 6 MIC, GREUTATE 167 G/ROLA ROLA 300 9 SACI MENAJERI 120 L*10 BUC BEE SMART, GROSIME 20 MIC, GREUTATE 285 G/ROLA ROLA 300 10 MATURA SORG CU COADA LEMN,CU 3 LEGATURI,560 G BUC 50 11 SERVETELE ALBE LA CUTIE,2 STRATURI*150 BUC/CUTIE CUT 50 12 SĂPUN LICHID CU POMPITA DOZATOARE-DOVE*250 ML FLAC 50 13 SET TOALETA ALB PERIE ROTUNDA+SUPORT,DIN PLASTIC ALB,MANER 23 CM,SUPORT 10*7.5 CM,GREUTATE: 69 G/SET SET 50
- Număr anunț
- DA28664084
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.420 RON
- Valoare atribuită
- 7.420 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.