Atribuită Cumpărare directă

MIXER PLANETAR CU CAPACITATE 30 L, 3 VITEZE CUVA OTEL INOX DOTAT CU TEL, CARLIG SI SPATULA PUTERE ELECTRICA 1.1 kw ALIMENATRE 220V GREUTATE 84 KG DIM 544x488x925 mm TIMBRU V 4.6

Număr anunț
DA28825004
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit CSIPIKE (CUI 16037804)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39312200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.785 RON
Valoare atribuită
4.785 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.785 RON

din 4.785 RON estimat