Atribuită Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT VASE

Număr anunț
DA28744460
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP LICURICI (CUI 17971490)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
42959000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.557 RON
Valoare atribuită
7.557 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.557 RON

din 7.557 RON estimat