Atribuită
Cumpărare directă
Pachet continand:CUPTOR ELECTRIC COMBI, 7 TAVI GN 1/1, CARUCIOR SERVIRE CU 3 POLITE, CARUCIOR PENTRU RUFE, DULAP FRIGORIFIC REFRIGERARE, 2 USI, USCATOR DE RUFE PROFESIONAL, MASINA DE SPALAT RUFE, DULAP SUSPENDAT CU 2 USI GLISANTE 1200 mm, CHIUVETA SPALATOR DE PERETE CU ACTIONARE LA GENUNCHI, CARUCIOR TRANSPORT FARFURII, MASA DE LUCRU INOX 800 mm CU POLITA, RASTEL CROMAT 4 POLITE TIP COS L900 H1800 mm, RAFT CU POLITE INOX 1400 mm, BATERIE PROFESIONALA CU DUS PENTRU SPALATOR, SPALATOR 1200 MM 1 CUVA CU REBORD, POMPA SCURGERE, MASINA DE SPALAT VASE, SPALATOR SIMPLU 1400 MM, 1 CUVA, PICURATOR DR., MASA DE LUCRU INOX 1800 mm CU POLITA SI REBORD, SPALATOR 1400 MM, 2 CUVE, PICURATOR DR, PUBELA CU PEDALA SI ROTI, BATERIE PROFESIONALA PENTRU SPALATOR, BATERIE PROFESIONALA PENTRU SPALATOR, SPALATOR 1400 MM, 2 CUVE, PICURATOR ST, MALAXOR CU SPIRALA 20 l, VARIATOR DE VITEZA ELECTRONIC CU BUTON ILUMINARE, HOTA INOX PRO,DE PERETE,1800X900X450MM, MASINA DE GATIT 4 FOCURI, MASA FIXA CU SUPORTI.
- Număr anunț
- DA28711440
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 39312200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.765 RON
- Valoare atribuită
- 101.765 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.