Atribuită
Cumpărare directă
Adrenostazin 1.5mg sol.inj/perf*5f*5ml(CARBAZOCHROMI SALICYLAS)_ Digoxin Zentiva 0.5mg/2ml sol.inj*5f*2ml(DIGOXINUM)_ Doreta 37.5mg/325mg*20cpr.film(COMBINATII (TRAMADOLUM + PARACETAMOLUM))_ Hidrasec 100mg*20cps BGP(RACECADOTRILUM)_ Metoclopramid 5mg/ml sol.inj*5f*2ml TRP(METOCLOPRAMIDUM) Metoprolol LPH 50mg*30cpr(METOPROLOLUM) Nitromint 2.6mg*60cpr.elib.prel(NITROGLYCERINUM) Normix 200mg*3 Pentoxi Retard 400mg*40cpr.elib.prel
- Număr anunț
- DA28666620
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33642200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.869 RON
- Valoare atribuită
- 1.869 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.