Atribuită Cumpărare directă

Mănuşi de examinare de culoare albă, din nitril, nepudrate, fără latex, clorinate, fără tiuram, AQL 1 - VASCO NITRIL WHITE S Livrare doar la cutie intreaga. Pachet cu 100 buc.

Număr anunț
DA28874700
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.451 RON
Valoare atribuită
1.451 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.451 RON

din 1.451 RON estimat