Atribuită
Cumpărare directă
Acid acetic glacial import, recipient 1000 mL 5 fl x 31.00= 155.00 - valabilitate minim 36 de luni de la livrare; Acid clorhidric, recipent x 1000 mL 1 fl x 23.00= 23.00 - valabilitate minim 24 de luni de la livrare; Alcool etilic absolut import, recipient x 1000 mL 3 fl x 32.00= 96.00 lei - valabilitate minim 12 de luni de la livrare; Amidon, recipient x 100 g 1 fl x 37.00= 37.00 lei - valabilitate minim 12 de luni de la livrare; Hidroxid de potasiu, recipient 1000 g 1 fl x 47.00=47.00 lei - valabilitate minim 12 de luni de la livrare; Nitrobenzen, recipient x 1000 mL 1 fl x 137.00=137.00 - valabilitate minim 12 de luni de la livrare.
- Număr anunț
- DA28841272
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495 RON
- Valoare atribuită
- 495 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.