Atribuită Cumpărare directă

Filtru purificare SMARTSet purificare PACK QD3 - 960.00 lei solutie lugol 1 l x 137.00 lei acetona 1 l x 19.00 lei ulei imersie merck 1 fl x 147.00 le

Număr anunț
DA28815950
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
Cod CPV
42956000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.313 RON
Valoare atribuită
3.313 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.313 RON

din 3.313 RON estimat