Atribuită Cumpărare directă

Materiale tehnico sanitare 1.Robinet retur FI 1/2 pt calorifer = 100 buc x 16 lei fara tva = 1600 lei fara tva 2.Calorifer aluminiu 10 elemente, H 600 = 10 buc x 400 lei fara tva = 4000 lei fara tva 3.Racord PPR, FE, 1/2 '' x 20 mm = 200 buc x 4.50 lei fara tva = 900 lei fara tva 4.Racord PPR, FI, 1/2 '' x 20 mm = 100 buc x 4.50 lei fara tva = 450 lei fara tva 5.Teava PPR diam 20 mm ( 4 m/buc ) = 50 buc x 20 lei fara tva = 1000 lei fara tva 6.Teu PPR 20 x 20 x 20 = 50 buc x 0.70 lei fara tva = 35 lei fara tva 7.Cot PPR FI 20, 90 gr = 50 buc x 0.70 lei fara tva = 35 lei fara tva 8.Cot PPR 20, 45 gr = 50 buc x 0.70 lei fara tva = 35 lei fara tva 9.Kit radiator aluminiu, otel zincat, 11 elemente = 15 set x 22 lei fara tva = 330 lei fara tva

Număr anunț
DA28839978
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL (CUI 6779601)
Cod CPV
44621100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.385 RON
Valoare atribuită
8.385 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.385 RON

din 8.385 RON estimat