Atribuită Cumpărare directă

Materiale electrice Cablu MYYM 3 x 2.5 = 6 lei fara tva x 500 m = 3000 lei fara tva Cablu MMYM 3 x 1.5 = 3.70 lei fara tva x 500 m = 1850 lei fara tva Cablu electric plat MYYUP 2 x 0.75 mp, cupru = 1.55 lei fara tva x 500 m = 775 lei fara tva Intrerupator st dublu = 10 lei fara tva x 40 buc = 400 lei fara tva Intrerupator st simplu = 8 lei fara tva x 30 buc = 240 lei fara tva

Număr anunț
DA28839847
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL (CUI 6779601)
Cod CPV
31224400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.265 RON
Valoare atribuită
6.265 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.265 RON

din 6.265 RON estimat