Atribuită Cumpărare directă

Materiale electrice 1.Capac doza electrica rotunda = 30 buc x 3 lei fara tva = 90 lei fara tva 2.Banda electroizolatoare neagra = 20 buc x 3 lei fara tva = 60 lei fara tva

Număr anunț
DA28728172
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL (CUI 6779601)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat