Atribuită
Cumpărare directă
Materiale tehnico sanitare 1.Usita vizitare plastic 20 x 30 cm, alba = 5 buc x 20 lei fara tva = 100 lei fara tva 2.Brida metalica cu cauciuc pt etansare 1 si 1/2 '' = 10 buc x 60 lei fara tva = 600 lei fara tva 3.Mufa rapida 1/2 cu filet interior = 10 buc x 35 lei fara tva = 350 lei fara tva 4.Calorifer aluminiu 10 elementi, H 600 = 22 buc x 400 lei fara tva = 8800 lei fara tva 5.Kit radiator aluminiu, otel zincat, 11 elemente = 22 set x 22 lei fara tva = 484 lei fara tva 6.Teava PPR diam 20mm, buc x 4 m = 10 buc x 20 lei fara tva = 200 lei fara tva
- Număr anunț
- DA28728070
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- PRESTIGIOSA PRODCOM SRL (CUI 6779601)
- Cod CPV
- 44621100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.534 RON
- Valoare atribuită
- 10.534 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.