Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator FB International DC224-6, 6v - 224Ah , Tehnologie: Plumb-acid - AGM Curent maxim descarcare: 1790A - 5sec Capacitatea la diverse ore de functionare: 183.5 Ah @ 5 hr, 203 Ah @ 10 hr, 226 Ah @ 20 hr Dimensiuni: 260 x 180 x 251 mm Termen de livrare 30 zile
- Număr anunț
- DA28680199
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
- Furnizor / câștigător
- AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI 6612114)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.200 RON
- Valoare atribuită
- 6.200 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.