Atribuită Cumpărare directă

039.08.150 - Pungi zip ISOLAB din polietilena, 150*100 mm, 100 buc Pungi zip din polietilena, transparente, dimensiuni 150*100 mm, 100 bucati Pungi nesterile cu inchidere zip, realizate din polietilena transparenta, fiind ideale pentru lucrul cu mostre chimice, biologice sau medicale Utilizate pentru depozitarea, colectarea, transportul si protectia mostrelor sub forma lichida, solida, granulara sau pastoasa Pot fi deschise si inchise in mod repetat, asigurand o inchidere ermetica Sunt prevazute cu zona practica pentru etichetare si notare Producator ISOLAB Material Polietilena Dimensiuni (L*l) 150*100 mm Cantitate 100 bucati Cod produs 039.08.150

Număr anunț
DA28707591
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18 RON
Valoare atribuită
18 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18 RON

din 18 RON estimat