Atribuită
Cumpărare directă
AS 220.R2 PLUS "Balanta analitica Radwag AS 220.R2 PLUS 220g, 4 zecimale; min 10mg ; repetabilitate 0,06mg ; linearitate ±0,2mg ; Min 12mg; stabilizare 2s ; platan D=100mm ; calibrare automata interna ; display LCD ; cu certificat verificare metrologica
- Număr anunț
- DA28700267
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38311100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.827 RON
- Valoare atribuită
- 3.827 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.