Atribuită Cumpărare directă

Cod intern: 15451200 Caracteristici : • 4 polite reglabile pe inaltime • Deschidere usi batante la 90° • Sistem inchidere sus jos • Incuietore cu 2 chei • Maner material plastic Dimensiuni / materiale • Material tabla otel grosime 0.7 mm • Greutate maxima / polita 40 kg distribuite uniform • Sarcina totala maxima / fiset 200 kg • Lungime 900 mm • Adancime 400 mm • Înaltime 1800 mm • Culoare vopsit in camp electrostatic de culoare gri • Stare asamblare neasamblat PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu 0751062801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA28887359
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39132100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.434 RON
Valoare atribuită
1.434 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.434 RON

din 1.434 RON estimat