Atribuită Cumpărare directă

1.Plic C4 alb siliconic ,fara fereastra,(229x324mm) 250buc/cutie Gramaj :90 g Dimensiuni : C4 ( 324 x 229 mm ). Mod de lipire : siliconic. 2.Plic C4 kraft siliconic (229x324mm) 250buc/cutie Dimensiuni : C4 ( 324 x 229 mm ). Mod de lipire : siliconic. 90gr 3.Plic C4 kraft siliconic burduf 30mm(229x324x40mm) 250buc/CUTIE Plicuri pentru corespondenta. Dimensiuni : C4 (324 x 229 x 40 mm ). Burduf: 40 mm 4.Plic C5 alb siliconic (162x229mm) 500 buc/cutie Plicuri pentru corespondenta. Dimensiuni : C5 ( 229 x 162 mm ). Mod de lipire : siliconic - se sigileaza prin indepartarea benzii ce acopera suprafata siliconica si suprapunerea clapelor. deschiderea pe latura mare 5. Indigo albastru si negru, 100 coli/top 6.Registru registre cartonat A4 100 file cu coperta dura plastefiata dictando matematica Herlitz 7.Plic B4 kraft siliconic burduf 5 cm (250x353x50mm)250 buc/cutie (*) Plicuri pentru corespondenta. Gramaj : 130 gr/mp. Dimensiuni : B4 ( 353 x 250 x 50 mm ) Burduf: 50 mm. 8. Tus stampila 30 ml 30ml culori albastru negru rosu ECADA • Produsul contine 30 ml; • Culori disponibile: albastru-30; rosu-5; negru-25 • Recipientul este prevazut cu un aplicator pentru o utilizare usoara; • Tusul este durabil, oferind un termen de pastrare indelungat; • Recipientul este rezistent, protejand cu succes interiorul de socuri. • Recipientul din plastic ofera o rezistenta superioara la transportarea sau manevrarea cernel

Număr anunț
DA28873956
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.294 RON
Valoare atribuită
3.294 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.294 RON

din 3.294 RON estimat