Atribuită Cumpărare directă

1.Marker pentru acetofan varf subtire - Marker pentru acetofan varf subtire M,S,F negru / rosu / albastru / verde CENTROPEN Cod-2637 2.Mina creion • Brand compatibil Universal • Grosime scriere 0.5 mm • Duritate HB • Stil scriere Extra fin • Numar bucati /set 20 • Culoare Gri 3.Mina creion • Brand compatibil Universal • Grosime scriere 0.7 mm • Duritate HB • Stil scriere Extra fin • Numar bucati /set 20 • Culoare Gri 4.Mine rezerva pix tip Parker Rotring din PLASTIC 5.Fluid corector pe baza de solvent. Se usuca rapid. Acopera orice tip de cerneala sau print. Cantitate: 20 ml. 6.Creion corector 7 ml, varf metalic, B4U

Număr anunț
DA28869928
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192123-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386 RON
Valoare atribuită
1.386 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386 RON

din 1.386 RON estimat