Atribuită
Cumpărare directă
Aparatul propriu 300 dosare si 50 topuri hartie, CSISDPFDC 15 topuri hartie, CIAPD Com. 10 topuri hartie, CRRPH Com. 10 topuri hartie, CIAPAD Condorul 35 topuri hartie, caiet A4 mate 5 buc, caiet A4 dictando 5 buc, caiet A5 mate 5 buc, caiet A5 dictando 5 buc, registru mate 10 buc.
- Număr anunț
- DA28856710
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.471 RON
- Valoare atribuită
- 1.471 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.