Atribuită Cumpărare directă

Plicuri personalizate cu fereastra DL Buc 6000 "Plicuri personalizate cu fereastra C5 Buc 60000 "Plicuri personalizate cu fereastra C4 Buc 13000

Număr anunț
DA28801908
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL VASLUI (CUI 7072330)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30199711-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat