Atribuită
Cumpărare directă
11Pix pixuri cu mina retractabil si grip 0.5mm ROSU - 20654124, - 23 buc ALBASTRU - 20242112 - 35 buc 1.Tabla cu suprafata magnetica, rezistenta, cu rama de aluminiu. • Se livreaza cu accesorii pentru montare pe perete. • Pentru scriere se foloseste creta alba sau color si se sterge cu burete uscat. • Dimensiuni: 120 x 240 cm. 2.Ascutitoare ascutitori din plastic simpla cu manivela si container 3.Ascutitoare ascutitori din plastic electrica dubla cu container alimentare cu baterii 4. Tablă magnetica albă cu rama de aluminiu cu accesorii pentru montare pe perete si tavita(30cm) , dimensiuni 90X120cm 5.Tabla alba magnetica whiteboard 100X150 cm rama aluminiu cu accesorii pentru montare 6.Marker pentru whiteboard tabla alba magnetica 4 culori / set 7.Burete magnetic pentru tabla alba magnetica whiteboard de scris 100 X 55 X 20 Mm 8.Prelungitor 20 metri cu 1 cupla cablu 3x1mm cauciucat 9.Prelungitor 6 prize 5 m metri cu intrerupator si buton reset cablu 3x1,5mm 10.Cerneala albastra pentru stilou 11. Hartie copiator A4 , 80 g, 500 coli/top 12.Etichete autoadezive albe hartie 2/A4
- Număr anunț
- DA28792365
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30195920-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.055 RON
- Valoare atribuită
- 1.055 RON
- Data publicării
- 19.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.