Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN: 16465810 PRET : FARA MONTAJ - 193 lei / bucata fara tva CU MONTAJ INCLUS - 231 lei / set fara tva ( 193 lei - bancuta + 38 lei costul montajului ) Banca simpla reglabila 650x500x810 mm ( maxim h 810 ) - Structură: profil rotund din oțel, vopsit în camp electrostatic si polimerizat.Ajustarea inaltimii - sistem telescopic, pe trei nivele: 640mm-700mm-760mm-810mm - Picioarele: executate din 4 profile verticale cu diametrul de 30mm iar partea superioara se imbina telescopic cu profile de 25mm, zona de imbinare fiind acoperita cu garnituri din PVC - Tălpi: prevazute cu garnituri din plastic rezistent - Poliţă/sertar: executată din PAL de 18mm, cant ABS de 2mm - Blat: executat din PAL de 18mm, cant ABS de 2mm, colțuri rotunjite. PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 e-mail vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 e-mail comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA28780122
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NOJORID (CUI 19213018)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.790 RON
Valoare atribuită
5.790 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.790 RON

din 5.790 RON estimat