Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica 3 straturi cu tub , alba gofrata ,celuloza 100%, 10role/pac ALINT ,Produsul curata si indeparteaza depunerile de calcar si petele de rugina din interiorul vasului de toaleta si de pe alte obiecte sanitare din faianta, prin continut de acizi organici biodegradabili din formula,Domestos 750 ml DEZINFECTANT Distruge chiar si cei mai rezistenti microbi, inclusiv bacteriile, ciupercile, sporii si virusurile, odorizant wc solid cu suport - parfum puternic , igienizare rapida si de durata , Detergent solutie pentru geam geamuri cu pulverizator pompita 500ml 500 ml CIF Indeparteaza rapid amprentele, urmele de apa si locurile unsuroase , laveta bumbac 350x450mm , Detergent detergenti solutie universala suprafete lavabile 750ml 750 ml ASEVI • Curata si da stralucire suprafetelor fara a lasa urme,Caracteristici tehnice: - fabricat din ABS de inalta calitate - se inchide cu cheie - fanta pentru vizualizarea prosoapelor ramase - capacitate: 600 de prosoape de hartie - dimensiuni: inaltime 36,5 cm, latime 27,5 cm, adancime 13 cm ,SPRAY MUSTE SI TANTARI 400ml RAID,Compozitie 100 % celuloza pura , portionata • Culoare alba • Nr straturi 2 • Nr foi 250 buc • Dimensiune foaie 26.2x2cm (+_5%) ,

Număr anunț
DA28728986
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GHENUTA COMAN MURGENI (CUI 4359423)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.109 RON
Valoare atribuită
1.109 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.109 RON

din 1.109 RON estimat